Dla wystawców

Szanowni Państwo, z radością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w tegorocznej edycji targów Ekotar. W tym roku tematem przewodnim jest zdrowy styl życia. Przestrzeń targów podzielona została na trzy obszary: zdrowa żywność, sport i suplementacja oraz gospodarstwo domowe.

Do udziału w targach Ekotar zapraszamy producentów żywności ekologicznej, bezglutenowej, wegetariańskiej i wegańskiej. Dział „sport i suplementacja” przeznaczony jest dla trenerów, dietetyków, klubów fitness, siłowni, szkół jogi i innych sportów, a także doskonale wpasują się tutaj przedstawiciele branży suplementów diety.

Do wystawiania się w dziale „gospodarstwo domowe” zapraszamy, przede wszystkim, producentów kosmetyków oraz ekologicznej chemii gospodarczej. Dwudniowe targi Ekotar odbędą się w marcu 2018 roku w Warszawie. Spodziewamy się, że, tak jak poprzednie edycje, targi będą cieszyć się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Naszym wystawcom gwarantujemy stoisko wystawowe wyposażone zgodnie z indywidualnym zgłoszeniem.

Mogą Państwo sami zadecydować o wielkości oraz położeniu stoiska. Zapewniamy również podstawowe umeblowanie. Bierzemy udział w ogólnopolskim projekcie wspierania lokalnych przedsiębiorców, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla małych, lokalnych producentów. Jeżeli są Państwo zainteresowani wystawieniem stoiska w specjalnie przygotowanej dla Państwa strefie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Wszelkich dodatkowych informacji udzielą nasi konsultanci pod numerem telefonu (22) 6399 430 439 oraz pod adresem mailowym: ekotar2017@gmail.com.